Sponsorlu Bağlantılar

Zayıf ve Formda Kalmanın Altın Formülü

Zayıf ve Formda Kalmanın Altın Formülü

Çeşitli nedenlerden dolayı kilo sorunu yaşayan veya kilosunun sabit kalmasını isteyenler bu konuda oldukça zorlanabilir. İçeriğindeki tokluk veren, metabolizmayı hızlandıran, yeme isteğini bastıran ve fazla suyun atılmasını sağlayan bir besin takviyesi sayesinde yardımcı oluyorlar. Sundukları takviyenin aynı zamanda doğru beslenme, spor ve su tüketimi ile desteklendiğinde kalıcı hale getirilecek bir sitem oluşturuyorlar.

Kilo Verince Geri Gelir Mi?

Takviyeler sayesinde kilo verenlerin en büyük korkusu bu kiloların geri gelmesidir. Bunu engellemek adına gereken bilgilendirmeleri yapıyorlar. Sabah aç karnına almanızı öneriyorlar. Aldıktan birkaç saat sonra kahvaltı ile güne başlamalısınız. Gün içinde 2-3 litre su tüketimi ile hızlanan metabolizmayı desteklemenizi istiyorlar.

Günlük yarım saat yürüyüş ile süreci daha da hızlı hale getirmenize katkı sağlayacak ipuçları ile yönlendiriyorlar. Beslenme düzeni oluşturmanız ve buna uymanız da bir başka önemli kısmı oluşturuyor. Yaş oranı düşük olmasına karşın lif kısmının daha yüksek olduğu beslenme menüleri üzerinde duruyorlar. Düzenli ve uzun süreli kullanım gerektiğini aktarıyorlar.

Kaynak: http://www.naturelcaps.com

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı