Sponsorlu Bağlantılar

Yüz Germe

Yüz Germe

Bazı durumlarda yaşlanmaya bağlı olarak, bazı durumlarda da daha estetik bir görünüm isteğine bağlı olarak yüz germe işlemleri yapılabilir. Operasyonu almak isteyen bireyin sağlık durumu kontrol edildikten sonra, uygunluğuna onay verilirse çeşitli hizmetlerden faydalanma imkanı sağlanıyor.

Yüz Germe İşlemlerinde Verilen Hizmetler

Yüz için germe işlemleri yapılacağı zaman; isteğe bağlı olarak germe işlemlerinin yapılması ve yüz hatlarının ön plana çıkarılması, duruş olarak daha dolgun bir yüz yapısına sahip olunması, yaşlanmaya bağlı etkilerin olabildiğince azaltılması gibi hizmetler veriliyor. Bu işlem, karın germe ameliyatı yapılmasına oranla daha kısa süren bir işlemdir. Ancak göğüs büyütme işlemi de dahil olmak üzere, bu üç işlemde; çok fazla acı duyulmadan, kısa sürede gündelik işlere dönmeye uygun olacak şekilde hizmet verilir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı