Sponsorlu Bağlantılar

Yıldırım Oto Kiralama Hizmetleri

Yıldırım Oto Kiralama Hizmetleri

Yıldırım Oto Rent a Car, 2015 Yılındaki kuruluşundan bu yana geniş araç filosu, dinamik ekipleri ve etik kurallara duyarlı hizmet anlayışıyla üst kalitede bir hizmet sunuyor. Her müşterinin aradığı aracı bulabilmesi hedeflenerek hazırlanan filoda otomatik ve manuel araçlar bulunuyor. Araçlar günlük, haftalık ya da daha aylık olarak kiralanabiliyor. Müşteri talebine göre bir gün ile bir ay arasında değişen sürelerde kira sözleşmesi yapılabiliyor.

Firma Ankara genelinde ürün ve hizmet sunuyor. Sincan oto kiralama hizmeti almak isteyenlerin karşısına çıkan güvenilir firmaların başında Yıldırım Oto Rent a Car geliyor.

Araç Kiralama Şartları

Firmadan Sincan rent a car hizmeti almak isteyen herkese gerekli kolaylık sağlanıyor. Zaman kaybı olmayacak şekilde hızla sözleşme hazırlanıp istenen araç hizmete veriliyor. Kanuni gereklilik olarak ehliyet ibraz edilmesi gerekiyor. Ayrıca yine kanunların öngördüğü şekilde 22 yaşında olma gereği bulunuyor.

Sincan araç kiralama konusunda müşteri memnuniyeti en üst hedef olarak görülüyor. Dolayısıyla araçların bakımları düzenli olarak yapılarak sorunsuz hizmet sağlanıyor.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı