Sponsorlu Bağlantılar

Wifi Şifre Kırma

Wifi Şifre Kırma

İnternet kullanımının giderek yaygınlaşması ile birlikte interneti kullanan kullanıcılar arasında wifi şifresi kırma sorusunun da ön plana çıktığı görülüyor. Diğer taraftan wifi şifrelerinin zayıf kod yapılarına sahip olmadıklarından dolayı kodları çözebilmek için şifre kırma programlarının indirilmesi ve cihaza kurulmasının gerekliliği ortaya çıkıyor. Ayrıca şifre kırma programlarını kullanırken de dikkatli olunması gerekliliği ön plana çıkıyor.

İnstagram Hesapları Nasıl Çalınıyor?

İnstagram kullanıcılarının yaşadığı en büyük sorunlar arasında instagram hesaplarının çalınması yer alıyor. Bu konuda dolandırıcıların özellikle takipçi oranı yüksek hesaplara gerçek olmayan telif hakkı uyarısı yaptıkları biliniyor. Bu aşamada kullanıcıların ınstagram hesap çalma konusunda gereken bilgi sahibi olması instagram hesaplarının çalınmaması konusunda büyük önem taşıyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu