Sağlık

Web Görüntüsü

Web görüntüsü adıyla sunduğumuz bu yazılım internet sitelerinizi uygulama hâline getirmenize yarar.

Ziyaretçilerinizin her an, her yerden size rahatça erişmesini istiyorsanız mobil platformlarda yer almanız gerekir.

İşte bu hizmet kapsamında size ait web sitesi uygulamaya dönüştürülerek kullanıcı deneyimi daha üst seviyeye taşınır. Böylelikle dijital dünyaya ayak uydurmuş olur; daima modern ve profesyonel bir görünüm sağlarsınız.

Web Görüntüsü (WebView) Ne İşe Yarar?

İnternet sitenizi Android uygulamasına çevirerek mobil uygulama mağazalarında yayınlamak için bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu sayede müşteri portfoyünüzü genişletmeniz, satışlarınızı artırmanız kolaylaşır; daha fazla ziyaretçi kazanarak hedef kitlenizi genişletebilirsiniz.

Kusursuz tasarım, yüksek performans ve fonksiyonel özelliklerle donatılmış profesyonel bir mobil uygulamanız olsun istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Rakiplerinizin önüne geçmenize yardımcı olacak bu mobil uygulama sayesinde ziyaretçilerinize her cihazdan ulaşılabilir olduğunuzu gösterecek, onlara sitenizi daha kolay bir şekilde gezme imkânı tanıyacaksınız.

Bu da şüphesiz ki hedef kitle sadakati oluşturmanıza katkıda bulunacak ve online varlığınızı güçlendirecek. İşinizi bir adım daha ileri taşıyacak WebView uygulamanız ile kurumsallığınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

İkonlar, şablonlar, yazı tipleri, kişiselleştirilebilir seçenekler, kullanıcı istatistikleri, harita desteği, arama, anlık bildirimler, sosyal medya entegrasyonu ve çok daha fazlası! Hepsini kullanıcılarınıza tek bir uygulama ile sunabileceksiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı