Gündem

Vodafone Bedava İnternet Fırsatları

Vodafone Bedava İnternet Fırsatları

Bedava İnternet Kampanyası sitesinde, Vodafone bedava internet imkânlarıyla ilgili çeşitli bilgiler yer alıyor. İnternet paketleriniz bittiğinde tekrar en güzel şekilde internet kullanmaya devam etmek için bu sitede gösterilen adımları izlemeniz yeterlidir. Yine sitede başka operatörlere ait ücretsiz internet fırsatlarından yararlanma şanslarınız da bulunuyor. Turkcell bedava internet için 6 GB paketinizi aktifleyin yazısına tıklamanız yeterlidir.

Ücretsiz İnternete Sahip Olma

Türk Telekom bedava internet olanağından yararlanmak içinse, mağazadan uygulamaları telefonunuza indirmeniz yeterlidir. Daha sonraysa bu kapsamda yapmanız gereken sadece SMS gönderimi yapmaktır. Bununla birlikte ücretsiz internetleriniz telefonunuza tanımlanacaktır. 25 TL yüklemesi yaparak Bimcell bedava internet kampanyasından ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı