Sponsorlu Bağlantılar

Vaser Liposuction İçin Kimler Uygundur?

Vaser Liposuction İçin Kimler Uygundur?

Vücuttaki lokal bölgelerde meydana gelen fazla yağları atmak için uygulanan vaser liposuction işlemi oldukça sağlıklı bir işlemdir. 18 yaşını doldurmuş olan ve fazla yağlardan mudarip olan her kişi için bu işlem uygundur. Hem erkekler hem kadınlar için uygulanmasında bir sakınca görülmeyen bu uygulama uzman doktorlar tarafından tamamen kurallı ve profesyonel şekilde uygulanıyor. Vaser liposuction, basen, karın, sırt, bel, bacak ve göğüs bölgesine uygulanabilir. Genel olarak öncelikle bu bölgelerde uygulanmakta olan işlem ihtiyaç duyulan her alanda rahatlıkla uygulanabilir. İstenmeyen yağlardan son derece sağlıklı, son derece fit ve son derece güzel bir şekilde kurtulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey uzman bir doktordan yardım almak ve sonrasında bölgesel olarak şikayetlerinizi belirterek yağlardan kurtulmaktır.

Vaser Liposuction Nedir?

Vaser liposuction olarak bilinen ve hak arasında yağ aldırma işlemi olarak adlandırılan bu işlem aslında vücut estetiğidir. Klasik bir işlemdir. Kişilere ve bölgelere göre değişiklik göstermez ancak yağların fazlalığına göre değişiklik gösterebileceği tek şey fiyatı ve zamanıdır. Çok fazla yağ varsa alınması daha uzun sürebilir. Aynı zamanda vaser liposuction işleminde kullanılan cihazlar özel bir ses dalgasına ve frekansa sahiptir. Bölgesel olarak yağlardan kurtulacağınız ve oldukça fit görünen bir vücuda sahip olacağınız bir işlemdir. Tamamen etkili ve güvenilir bir şekilde yapılan bu işlem yağları alırken vücuda da şekil veriyor. Böylece istediğiniz fit görünüme kısa sürede kavuşmuş oluyorsunuz.

Vaser Liposuction Nasıl Uygulanır?

Bölgesel olarak uygulanan vaser liposuction işlemi için çok büyük bir ön hazırlığa gerek kalmaz. Vücut kitle indeksiniz ölçülür. Alınacak olan yağlar ölçülür. Çizimler yapılır ve işleme geçilir. Cihazlarda kullanılan ses dalgası ve frekansların yanı sıra kullanılan yüksek kaliteye sahip piezo elektrik de mevcuttur. aynı zamanda yüksek saflığa sahip olan titanyum problar da işlem esnasında yerini alır. Tüm bu işlemler vaser liposuction fiyatları  esnasında vücuttaki yağ hücrelerie ulaşarak baskı uygular. Yağların dağılmasına, alınmasına ve vücudun şekillenmesine olanak sağlar. Vücuda gönderilen ses dalgası ve frekanslar, gideceği yöbü bulurlar ve bölgeye intikal ederler.

Vaser Liposuction Acılı Bir Ameliyat Mıdır?

Vaser liposuction işlemi evet bir ameliyattır. Ancak kullanılan anestezi yöntemindne ötürü hasta hiçbir şekilde ağrı ve acıyı hisssetmez. Doktorlarn ve hastanın ortak kararı sonucunda lokal bir anestezi ya da genel bir anestezi uygulanarak işlemlere başlanır. Yağ hücreleri küçültülür, alınır ya da dağıtılır. Ne yapılacağına ise tamamen doktorun ve bölgesel olarak yağların kararı kapsamında karar verilir. Doktorlar alanında uzman kişilikler oldukları için mutlaka neree nasıl bir frekans gönderileceği konusunda, hangi adaya nasıl bir işlem uygulanacağı kousunda üst seviye işlem kararı alabilirler. U nedenle alanında uzman bir doktorla tanışarak ve başvuru yaparak işlemlerinizi garanti altına almanız gerekiyor.

Vaser Liposuction Fiyatları Nelerdir? Hangi Bölgelere Uygulanır?

Basen bölgesine, bacak bölgesine, kol bölgesine, karın bölgesine ve kalça bölgesine rahatlıkla uygulanmakta olan bu işlem sayesinde sizler de fazla yağlardan kurtulmaya hazır olabilirsiniz. Fiyatları ise cep yakan uçuk fiyatlar değildir. Özellikle de hasta adayının istek ve ihtiyacı doğrultusunda fiyatlarda değişkenlikler meydana gelebilir. Bu bölgelere cihaz yardımıyla sıvı verilir ve jenratörler devreyre girerek elektrik gönderir. Sıvı yayıldıkça ve elektrik etkisini gösterdikçe yağlar yakılmaya, dağılmaya ve parçalanmaya başlar. Doğru orantılı olarak vaser liposuction sayesinde vücut da şekillenmeye ve fit bir görünüme sahip olmaya otomatik olarak başlar ve gönlünüz rahatlar.

https://alicemalyilmaz.com/vaser-liposuction/ ß hakkında bilgi için hemen sitemizi ziyaret edin.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı