Sponsorlu Bağlantılar

Ünlü İş İnsanı Taner Ay Ülkesi İçin Pandemi Dönemini Fırsata Çevirmeyi Başardı…

Ünlü İş İnsanı Taner Ay Ülkesi İçin Pandemi Dönemini Fırsata Çevirmeyi Başardı…

Almanya’da yaşamına devam eden Türk genç girişimci Taner Ay, ülkemizde meydana gelen pandemi dönemlerini dahi fırsata çevirmeyi başardı. Aslen Kırşehir, Kamanlı olan Taner Ay, eğitim hayatının büyük bir kısmını Almanya’da tamamladıktan sonra üniversite eğitimini Londra’da almıştır. Çeşitli sektörlerle iş hayatına adım atan genç girişimci, enerji, sağlık, emlak ve sanayi gibi alanlarda faaliyetlerine devam etmiştir. Hem Almanca hem de İngilizce dillerini iyi bir şekilde bilen Taner Ay, Almanya’nın en büyük ve çok branşlı City Klinik Şehir Hastanesi’ni kurmuştur.

Taner Ay ve Çetin Ay

Hastaneyi kurmasında en büyük destekçisi olan babası Çetin Ay Avrupa İş Adamları Platformlarının da kurucusu olarak bilinir. Almanya Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti Türk Dernekleri İnisiyatifi tarafından Çetin Ay, yılın iş adamı ödülüne layık görülerek, ödül verilmiştir.

Taner Ay, 2018 yılındayken Kırşehirspor’u amak istediklerini dile getirmiş, eskiden de Almanya Fartuna Düsseldort ve Bayer Levrekusen takımlarının alt kadrolarında forma giymiştir. Bekar olan genç iş adamı yaşamını Almanya Düsseldorf sınırlarında devam ettirmektedir.

https://www.instagram.com/taneray

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı