Sponsorlu Bağlantılar

Ümraniye Veteriner

Ümraniye Veteriner

Hayvanlar yaşamdaki en sevimli dostlarımızdır. Onların sağlıklarının her açıdan iyi olması için çeşitli zamanlarda birtakım kontrollerden geçirilmeleri gereklidir. Alanında uzman ve başarılı bir hekim gözetiminde her açıdan evcil dostlarımızın sağlıklarının takibi güvenle yapılabilir.

Ümraniye veteriner hizmetleri kapsamında sürekli 7/24 açık bulunan bu kurumdan daima en iyi şartlar doğrultusunda yüksek kalite hizmetler alınabiliyor. Evcil hayvanların herhangi bir rahatsızlık durumu mevcutsa bu kurum bünyesindeki başarılı veterinerler konuyla en yakından ilgileniyorlar.

Veteriner Randevu Alma 

Bu veteriner kliniğiyle irtibata geçilmesi için çok kolay bir şekilde sitesi üzerinden bir randevu oluşturulabiliyor. Hali hazırda sitede mevcut olan telefon numaraları aracılığıyla en kolay şekilde bir randevu alınabiliyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı