Sponsorlu Bağlantılar

Uluslararası Eğitimin Güvenilir Merkezi

Uluslararası Eğitimin Güvenilir Merkezi

Oyun geliştiriciliği konusunda kendisini yetiştirmek isteyen ve bu alanda nitelikli eğitim almak isteyen kişilerin tercih ettiği I. Game College, öğrencilerine oldukça başarılı bir eğitim sunuyor. İsveç merkezli olan ve sadece yüz yüze değil, çevrimiçi olarak da eğitim veren kurum, öğrencilerine başta Unity olmak üzere birçok farklı konu üzerinde eğitim sağlıyor.

Erken dönem kayıt fırsatlarından yararlanarak sizin de başvurabileceğiniz okul, yüz yüze eğitim dışında, isteyen herkese 7/24 çevrimiçi eğitim de sunabiliyor. Bununla beraber oldukça geniş bir game development kütüphanesine sahip olan okul, öğrencilerine oldukça geniş bir öğrenme imkanı tanıyor.

Kapsamlı ve Nitelikli Eğitim

Bünyesindeki akademisyenler ile oldukça başarılı bir şekilde eğitim veren okul, game developer olmak isteyenlere oldukça büyük imkanlar sağlıyor. Her bir öğrencisi için büyük ilgi gösteren okul, bu sayede dünyanın dört bir yanında geleceğin oyun geliştiricilerini yetiştiriyor ve oyun sektöründe etkili bir rol oynuyor.

Eğer sizin de oyun geliştirmeye merakınız varsa ve bu konuda profesyonel bir şekilde eğitim görmek istiyorsanız, okulun İnternet sitesini ziyaret edebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı