Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’den Avrupa’ya Mobilya Taşıma

Piton Lojistik

Uluslararası evden eve nakliyat, bireylerin ev eşyalarının (kişisel eşyaların) çeşitli nedenlerle başka bir ülkeye taşınması işlemidir. Bu ilk bakışta basit bir işlem gibi görünse de oldukça zahmetli bir iştir. Gümrükleme, paketleme, sigorta ve varış noktasına teslimatta yurtiçi evden eve nakliyeden farklıdır. Şimdi bu yazımızda yurtdışına taşınırken yapılması gerekenler, nakliye aşamaları, sigorta ve gümrükleme işlemlerinden bahsedeceğiz. Bu makale, sormak isteyebileceğiniz soruların çoğuna cevap verecektir.

Uluslararası taşınma hizmetlerine ihtiyaç duyan müşteriler için yurtdışına taşınmak farklı olabilir. Örneğin, Ayşe doktorasını tamamlamak üzereyken Ahmet, Ankara’nın anlaşmasıyla bir iş kurmak için Londra’ya gider. Ya da romantik Kemal, karısının toprağına taşınmak ister. Listeyi istediğiniz kadar genişletebilirsiniz… Ancak taşınma nedenleri farklı olsa da çoğu insan için taşınma süreci aynıdır. Uluslararası nakliyat konusunda Piton Lojistik firmasını tercih edebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu