Sponsorlu Bağlantılar

Tiny House – Trainer Tiny House Modelleri Fiyatları

Tiny House – Trainer Tiny House Modelleri Fiyatları

Tiny house yapım maliyeti kullanılan malzeme çeşitlerine ve römork gibi araçların fiyatlarına bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Ortalama tiny house yapım maliyeti 100 bin TL ila 190 bin TL arasında değişebilir. Tiny house fiyatı belirlenirken içerisinde kullanılacak dekorasyon, evin boyutları ve istenilen teknolojik ürünlere bağlı olarak farklı fiyat opsiyonları dikkate alınır.

Tiny house konseptindeki minimal evler son yıllarda ülkemizde giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. Doğal alanlarda huzurlu bir yaşam sürmek isteyenler için son derece ekonomik bir çözüm olan mobil evler istenilen araziler üzerine kolayca kurulup imar izni gerektirmediği için ilgi görmektedir. Büyük bir eve ve ev eşyalarına harcanacak masraflara oranla tinyhouse evler oldukça avantajlıdır. Enerji ihtiyacı güneş panelleri gibi seçeneklerle karşılanır.

Yalıtım özellikleri sayesinde yazın kolayca serin tutulan evler çetin kış şartlarına da dayanıklıdır. Nerede sabitlenecekleri tamamen müşteri seçimine bağlıdır. Tiny house yapım maliyeti minimum düzeyde tutulmak isteniyorsa alanında deneyimli bir firmadan yardım istemek en iyi çözüm olacaktır. Deneyimli uzman kadromuz düşük maliyetli tiny house seçenekleri hakkında teknik desteği ile her an yanınızda olur. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kaynak: https://www.trainertinyhouse.com

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı