Sponsorlu Bağlantılar

Temmuz Mühendislik Kaliteli Ürün ve Hizmetleri

Temmuz Mühendislik Kaliteli Ürün ve Hizmetleri

Temmuz Mühendislik, çevre ve inşaat teknolojilerini yakından takip ederek en yeni uygulamaları çalışmalarına entegre eden bir firmadır. İnşaat sektöründe yapılan her türlü iş yaratıcı ve dinamik bir kadroyla başarılı şekilde sunulur. Doğaya ve insan sağlığına duyarlı şekilde yürütülen çalışmalarda en ekonomik ve en işlevsel çözümler ortaya konur.

Su Yalıtımı Çözümleri

Binaların ve su deposu gibi alanların yalıtımının sağlanması konusunda Temmuz Mühendisliğin en önemli çözüm ortağı Köster ürünleridir. Bu ürünler bodrumların içten yalıtımında, yüzme havuzlarında, su depolarında, seramik altı su yalıtımlarında ve benzeri işlerde başarılı sonuçlar ortaya koyar. Köster su yalıtımı ürünlerinin içme suyu hijyen belgesi de mevcuttur. Dolayısıyla içme suyuyla temasında bir sakınca olmadığı gibi suyun temizliğine de katkı sağlar.

Aktif su sızıntılarının giderilmesi için kullanılan köster yıldırım tozu da Temmuz Mühendislik tarafından kullanılan ürünlerden biridir. Bu ürün su ile karıştırılmadan toz haliyle kullanılır. Ürün su ile temas ettikten sonraki 2-3 saniye sonra prizini alarak su yalıtımını sağlar.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı