Sponsorlu Bağlantılar

Süt Sağma Makinesi

Süt Sağma Makinesi

Nişancı Makina, ticarete 1990 yılında başlayan ve pek çok ticari alanda faaliyetler gösteren bir firmadır. 1997 senesinde aldığı kesin bir kararla beraber tarım makinesi sektörüne geçmiş, bütün yatırımlarını da bu sektöre aktarmıştır. Firmanın güncel şekilde bulunduğu konum, Türkiye’nin başlıca tarım şehirlerinden Amasya’da yer almasından dolayı, teknoloji ve bilgi alanlarındaki donanımlarını kolay bir biçimde sağlamasını sağlamıştır. Nişancı Makina, ticari yaşamının ilk yıllarında sadece perakende ve servis hizmetleriyle sağlarken, ilerleyen zamanlarda büyük adımlar atıp toptan satış, ihracat, ithalat ve online satışlar yapmaya başlamışlardır.

Nişancı Makina Hizmetleri ve Ürünleri

Perakende ve toptan satışlarıyla online satış üzerinden kullanıcılarının kullanımına sunmaktadırlar. Her geçen gün ürün yelpazesini genişletmeyi hedeflemiş olan Nişancı Makina, satış sonrasındaki hizmetleriyle ve müşteri memnuniyetleriyle sektörün lideri olma yolunda oldukça emin bir şekilde ilerleyerek çalışmalarına devam etmektedir. Bünyesinde bulunan başta süt sağma makinesi olmak üzere; salça makinesi ve ilaçlama makinesi gibi oldukça geniş olan bir yelpazede kaliteli ürünlerin seçeneği müşterileri için sunuyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı