Sponsorlu Bağlantılar

Stark Chain Ayrıcalıkları

Stark Chain Ayrıcalıkları

Ethereum ağında fark yaratmak amacıyla tasarlanmış gelişmiş bir algoritmaya sahip olan Stark Chain, sahip olduğu özellikleri ile de birçok ayrıcalık sağlıyor. Merkezsiz olarak tasarlanan bir ERC-20 tokeni olan Stark, hiç görülmediği kadar gelişmiş bir madencilik sistemi sunuyor.

Stark Chain Ayrıcalıkları Nelerdir?

Stark Chain özellikleri, kullanıcıların birçok ayrıcalığa sahip olmasını sağlıyor. Bunların en başında da akıllı bir kontrata sahip olması geliyor. Blockchain ağı üzerinde hiçbir şekilde değişiklik ve müdahale yapılamayan bu kontrat, tamamen merkezsiz olmasıyla öne çıkıyor.

Bir diğer özelliği ise Memo Wallet olarak karşımıza çıkıyor. Bu özellik sayesinde, Blockchain ağındaki transfer işlemlerinde, karakter sınırlaması olmadan, şifreli veya şifresiz bir şekilde Memo gönderilebiliyor.

Gelişmiş madencilik hizmetinden isteyen herkesin kolayca yararlanabilmesini sağlayan bir algoritması da bulunuyor. Proof of Active algoritması da denen benzersiz dağıtım algoritması sayesinde, bilgisi veya becerisi olmayanlar bile madencilik yapma şansı buluyor.

Ayrıcalık sağlayan diğer özellikleri ise çevre dostu madencilik ve tersine yarılanma olarak göze çarpıyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı