Sponsorlu Bağlantılar

Spor Haberlerinin En Zirve Noktası

Cratossporting Giriş

Üye olacağınız sitelerin ulaşılabilir olması son derece önemlidir. Bunun sebebi ise bu platformların online hizmet vermesidir. Cratossporting ülkemizde verdiği hizmetler için ne yazık ki yasaklamalardan dolayı bir bayi ya da ofis açamıyor. Ancak bunun eksikliğini de hiçbir an kullanıcılarına hissettirmiyor. Üyeler ve üye olmak isteyen bahis severler ne zaman isterlerse siteye canlı destek sistemi üzerinden ulaşabiliyor.

Gerçek operatörler 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde gelen soruları cevaplıyor. Ayrıca site sizin canlı destek sistemleri hakkındaki düşüncelerinizi de önemsiyor. Her canlı destek görüşmesinin sonunda puanlama ve yorum kısmını doldurmanızı istiyor ve geri dönüşlerinize göre canlı desteği daha iyi bir hale getirmeye çalışıyor.

Canlı destek dışında mail ve sosyal medyayı kullanarak da site ile iletişime geçme şansınız bulunuyor. İsterseniz sosyal medyada Twitter, Instagram ya da Facebook adreslerini takip edebilir buradan mesaj gönderebilir, isterseniz de [email protected] adresine mail göndererek Cratossporting giriş ekibinden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı