Gündem

SEO ve Dijital Pazarlamanın Yıldızı Ödülü Cuma Bozkurt’a Gitti

Daha önce yazarlığı ile ön plana çıkan Bozkurt, bu defa işiyle aldığı “SEO ve Dijital Pazarlamanın Yıldızı” ödülüyle tekrar gündem olmayı başardı.

 

Her yıl düzenlenen TEKNOTEK BİLİŞİM ÖDÜLLERİ bu yıl 5 eylülde düzenlendi ve sürpriz bir isim ödüle layık görüldü. SEO ve Dijital Pazarlamanın Yıldızı ödülü camianın genç isimlerinden Cuma Bozkurt’a verildi. Daha önce 2014 yılında Yılın En İyi Çıkış Yapan Yazarı ödülüne de sahip olan genç girişimci böylelikle ikinci ödülünü de almış oldu.

Geleceği Dijital Dünya Şekillendirecek

Ödül için inanılmaz bir mutluluk yaşadığını belirterek, çok daha fazlası için çalışmaya devam edeceğini belirten genç yazar “marifet iltifata tabidir” sözünün gücüyle iyi değil en iyisi olmaya çabalayacağını belirtti. Yaklaşık 30 firmaya dijital anlamda danışmanlık ve destek verdiğini belirten Cuma bozkurt geleceğin dijital dünyada olduğunu ve dijital dünyanın geleceğini şekillendireceğini belirtmesi takdir topladı.

Cuma Bozkurt’tan Firmalara Tavsiyeler

  • Gelecek dijital dünya çerçevesinde şekillenecek mutlaka bu alana yatırım yapmayı unutmayın.
  • Bir ekip kurmasanız dahi şimdiden dijital kimliğinizin zeminini oluşturun ve düzenli olarak geliştirmeye devam edin.
  • Yükselen trend sosyal medyaya karşı ön yargılı olmayın ve mutlaka firmanız için sosyal medya hesapları oluşturarak firmanızı tanıtın.
  • Arama motorları günümüzde olduğu gibi gelecekte de bilginin ulaşım kaynağı olacak. Firmanızı şimdiden görünür hale getirin ve basit web sitelerinden kaçınarak firmanızı en iyi şekilde yansıttığından emin olun.
  • Bugünkü markanızın gücü sizi aldatmasın bu dünyada olduğu kadar dijital dünyada da markanızı güçlü kılmanın yollarını arayın ve yatırım yapmaktan kaçınmayın.

Cuma Bozkurt Kimdir? Nerelidir?

Gaziantep doğumlu Cuma Bozkurt 1991 yılında dünyaya gelmiştir.  Üniversite mezunu ve evlidir. Bir Yudum Aşk adında bir deneme kitabının yazarıdır. Bu kitap ile Yılın En İyi Çıkış Yapan Genç Yazarı ödülünü almıştır. Önemli markalara Dijital danışmanlık ve eğitimler vererek hayatını idame ettirmektedir.

Antoloji ve edebiyat defteri gibi kültür portallarında şiirler yayınlamakta ve kişisel web sitesi üzerinden düzenli olarak blog yazıları yazmaktadır. Sosyal medya hesabında 2017 yılı içerisinde yeni bir kitap yayınlayacağını duyurmuştur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu