Sponsorlu Bağlantılar

Semih Çetinbaş ve Hostragons Marka Olmaya Devam Ediyor

Web sitesi tasarımı oldukça meşakatli ve profesyonel işler arasında yer alıyor. Bunun için profesyonel bir firmadan yardım alınması gerekiyor. Bunlardan biri hostragons web sayfasıdır.

Semih Çetinbaş genç bir tasarımcısı olarak bu konuda herkese yardım ediyor. Web sitesi için gerekli olan tasarım, yazılım ve güvenlik faaliyetleri hakkında Semih Çetinbaş ile iletişime geçilir.

İnternetin gelişmesi ile birlikte kişisel web siteleri kullanımı da mecburi bir hizmet gibi oluyor. Özellikle siyasetçiler, sanatçılar, futbolcular ve iş adamları kendilerine kişisel web sitesi kullanarak, tüm bilgilerini siteler yardımıyla paylaşıyor.

Kişisel Web Sitesinin Amaçları

Kişisel web siteleri insanların bilinmesini istediği özelliklerini yayınladığı sitelerdir. Bu siteler sayesinde kişi ilgilendiği alandaki faaliyetlerini yayınlayarak kamuoyuyla paylaşır. Ayrıca bu siteler internet ortamında kişinin CV niteliğini taşıyor.

Ne İçin Kullanılıyor

Sanatçılar, futbolcular ve politikacılar en yoğun kullanan kişilerdir. Hayatlarında olan değişiklikleri, planlarını, eserlerini bu sitelerle duyuruyorlar.

Kişisel Web Sitesi Gereksinimi

Kişisel web sitesi insanların kendilerini tanıtması için özel bir gereksinimdir. Özellikle siyasetçiler halka kendi projelerini anlatmak için kişisel web sitelerini kullanıyor. Kişisel web sitesi sayesinde tanıtım, duyuru, blog, video ve fotoğraflarını kolay bir şekilde paylaşmanızı sağlıyor.

Kaynak: https://www.hostragons.com/ucretsiz-free-hosting/

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı