Sponsorlu Bağlantılar

Sarıyer Kadınlar Plajı

Sarıyer Kadınlar Plajı

Turizm sektöründe varlık sürdüren firma Sarıyer kadınlar plajı için hizmet veriyor. Plaja giderek denize girmek ve güneşlenmek isteyen kişiler firmadan rezervasyon yaptırarak plaja kolay bir şekilde ulaşım sağlayabiliyorlar. Haftanın tüm günlerinde kadınların plaja ulaşmalarını sağlayan firma ulaşım hizmetini hostesleri aracılığıyla gerçekleştiriyor.

Kadınlar Plajı’nda Neler Var?

Sarıyer altınkum kadınlar plajı sayesinde keyifli dakikalar geçirmek mümkün oluyor. Bunun için plajda masadan sandalyeye, şezlongtan soyunma kabinlerine ve cankurtarana kadar pek çok imkan bulunuyor. Böylelikle kadınlar hem keyifli dakikalar geçiriyorlar hem de rahatsız edilme gibi durumlar yaşamıyorlar. Firmanın sağladığı ulaşım hizmetinde fiyatlar ise yolculuk, şezlong, giriş ve şemsiye ücreti dahil oluyor. Böylelikle firma aracılığıyla plaja giden kadınlar ekstra ödeme yapmak zorunda kalmıyorlar.

Konforlu Araçlarla Kadınlar Plajı’na Ulaşım

Firma kadınların Kadınlar Plajı’na konforlu ulaşım sağlamalarına yardımcı oluyor. Bunun için konfor sağlayacak servis araçlarıyla hizmet veriyor. Bu araçlar arasında Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter, Renault Master ve Fiat Ducato araçlar bulunuyor. Firma Altınkum kadınlar plajı için farklı servis noktalarından müşterilerini alarak rezervasyon saatinde plajda olmalarını sağlıyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı