Sponsorlu Bağlantılar

Rise Online GB

Sonteklif

Rise Online, 15 Nisan 2022’de piyasaya sürülen Türk yapımı bir oyundur. Türk oyun sektörümüz için çok önemli olma potansiyeline sahip bu MMORPG oyunu Unreal Engine 4 ile geliştirilen Rise Online, oyunseverler tarafından çok uzun zamandır bekleniyordu. Son olarak, Rise Online alfa ve beta testlerini başarıyla tamamladı ve şimdi tam sürüm olarak mevcut.

Rise Online Item

Rise Online, ilk bakışta Knight Online’a çok benzeyen bir oyundur. Rise Online, Knight Online’ın ruhani devamı diyebilirsiniz. Knight Online, Türkiye’deki oyuncular için her zaman çok özel bir yere sahiptir. Geliştirici ekip, oyunun temellerinin Knight Online’da olduğunu da bilecektir. Görsel ve mekanik olarak Knight Online’a çok benzeyen Rise Online, eski Knight tutkunlarını kendi oyununa çekmeye çalışıyor. Daha önce Knight Online oynadıysanız ve şimdi Knight Online eski hissediyorsa, Rise Online’a bir şans verebilirsiniz. Öte yandan sitemiz aracılığıyla Rise Online gb satın alabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu