Sponsorlu Bağlantılar

Restoranlarda Kullanılan Bakır Görselleri

Restoranlarda Kullanılan Bakır Görselleri

Restoranlarınızda satış yaptığınız çay ve kahve gibi ürünleri farklı standlarda sunmak için siteden hizmet alabilirsiniz. Sitede bakırın en özel ve görsel seçenekleri sunuluyor. bakır ocakbaşı ile müşterilerinize en güzel barbekü ürünlerini pişirebilirsiniz. Sitede bakır mangal, tablo, ocakbaşı, çay kazanı, kahve seti, kahveci güzeli ve taşınabilir standlar hazırlanıyor. Mekanlarınızın ölçüsüne özel bakır davlumbaz yaptırmak için siteye ulaşabilirsiniz.

Otellere Özel Bakır Eşyalar

Otel dekorasyonunuza nostalji katmak için bakır materyalleri kullanabilirsiniz. Siteden bakır tablo, mangal, çay yapma kazanı, kahve yapma cezvesi ve açık bakır ocakbaşı ürünlerini satın alabilirsiniz. Mekanınızın dizaynına özel ürün yaptırmak için siteyle iletişim kurabilir, Türkiye’nin tüm şehirlerinden siteye sipariş verebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı