Sponsorlu Bağlantılar

Repairist

Repairist

Bakım yönetimi tüm varlıkların ve kaynakların verimli bir şekilde kullanılması ve böylece ortaya çıkabilecek daha büyük hasarları ve zararları önlemesi için yapılan bakım sürecidir.

Bakım yönetimi ile herhangi bir arıza durumunda aksayan işlerin önüne geçilir. Böylece hem oluşacak bu zaman ve üretim kaybından, hem de bu arızaların giderilmesi için kullanılan bütçeden kurtulmuş olunmaktadır.

Bakım ve Yönetim Sistemleri

Bakım onarım yönetim sistemi olarak bizler iş başarılarınızın ve verimliliklerinizin düşmemesi için çalışmalar ve analizler yapmaktayız. İşletmelere birçok alanda bakım onarım yazılımı aracılığıyla hizmetler sunmaktayız.

Bunlar mobil ve kurumsal varlıkların yönetimi, parça ve envanter yönetimi, bilgisayar bakım yönetimi ve önleyici bakımlardır. Böylece işletmelerde ortaya çıkma potansiyeli olan sorunların büyük ölçüde önüne geçilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu