Sponsorlu Bağlantılar

Puzzle

Puzzle

Keyifli vakit geçirmek isteyen ya da meditasyon amacıyla puzzle yapan çok fazla kişi vardır. Puzzle hem yetişkin hem de çocuklara yönelik olan, sabırlı ve öğretici bir oyun gerecidir. Çocuklarının daha sabırlı bir şekilde büyümesini isteyenler, çocuklarına puzzle alabilirler. Birbirinden farklı puzzle’ları çocuklarınız için farklı parça sayılarında tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu oyuncaklarda 150 TL üzerindeki alışverişlerde kargoya para vermek zorunda kalmazsınız.

Öğretici Oyuncaklar

Bruder oyuncaklarla ile çocuklarınızın araçlarla erken zamanda tanışmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede okula gitmeden önce çocuklarınızın gelişimine oyuncaklarla yön verebilirsiniz. Kamyon, buldozer, kepçe ya da traktörleri erken yaşlarda çocuklarınıza gösterebilirsiniz. Bu sayede kendilerine daha iyi oyun arkadaşları edindirebilirsiniz.

İlk Oyuncak Seçenekleri

Küçük yaşlarda yapılan oyuncak seçenekleri, çocukların ilerleyen yaşlarda nasıl bir hayat süreceklerini belirleyebilir. Günümüzde telefonla erken yaşlarda tanışan çok fazla çocuk vardır. Bunun yerine çocukları pilsan oyuncak seçenekleriyle tanıştırabilirsiniz. Bu oyuncaklar çocuklarının IQ’sunun gelişmesinde daha etkilidir. Bunun yanı sıra daha sağlıklı bir çocukluk geçirmelerine de yardımcı olurlar. Sizde çocuklarınızı daha öğretici oyuncaklarla büyütebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı