Sponsorlu Bağlantılar

Protherm Yetkili Servis

Protherm Yetkili Servis

Protherm markası müşterilere oldukça farklı şekillerde hizmet sunuyor. Firmanın sunduğu hizmetler arasında; kombi destek servisi, klima servisi, buzdolabı servisi, bulaşık ve çamaşır makineleri ile ilgili yaşanan pek çok konuda gerekli desteği sağlayan bir firmadır. Firmanın müşterilerine uzman ve güler yüzlü bir kadro ile hizmet sunması kaliteden taviz vermemesi tercih edilmesini sağlıyor. Siz de yaşadığınız problemleri protherm servis ayrıcalığı ile kısa sürede çözebilirsiniz.

Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti

Protherm servis müşterilerinden oldukça olumlu geri dönütler alan bir firmadır. Firmanın bu denli sevilmesi ve olumlu dönütler almasında ise ekip arkadaşlarının koordinasyonlu bir şekilde çalışması yatmakta. Siz de yaşadığınız en ufak bir sıkıntı ya da problemle yetkili servis ile görüşerek yaşadığınız sıkıntıdan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı