Sponsorlu Bağlantılar

Portre Sahibi Olmak İsteyenlere Özel Hizmet

Portre Sahibi Olmak İsteyenlere Özel Hizmet

Firma portre sahibi olmak isteyenlere özel hizmet veriyor. Bunun için kişilerin firmaya portreye çevrilecek bir resim göndermeleri gerekiyor. Gönderim sonrasında yağlı boya, kara kalem, pastel, kömür ve kuru fırça kullanılarak portreler hazırlanıyor. Firma portrelerin çizimini commission an artist aracılığıyla sağlıyor. Belirlenen sanatçılar resme göre elleriyle çizim yaparak kişilerin kendilerine özel portrelere sahip olmasını sağlıyorlar.

Portreler İçin Ücretsiz Kargo

Resim sanatçıları aracılığıyla kişilere özel portreleri hazırlayan firma aldığı portre siparişlerini ücretsiz kargoyla alıcılarına gönderiyor. Firma ücretsiz kargo gönderimini tüm dünya için veriyor. Kendilerinin veya ailelerinin bir portresini evlerinde bulundurmak isteyen kişiler çizilecek resmi göndererek %35 oranında ödeme yaparak siparişlerini verebiliyorlar. Siparişler firma tarafından çerçeveli olarak gönderiliyor. Çizimlerin gönderim süresi ise genellikle 7 ile 10 gün arasında oluyor. Ancak sipariş verilen yağlı boya tabloysa teslim süresi 30 güne kadar çıkabiliyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı