Sponsorlu Bağlantılar

Pill Digital Web Ve İnteraktif Hizmetleri

Pill Digital Web Ve İnteraktif Hizmetleri

Pill Digital internet ortamında var olmak isteyen kişiler için web ve interaktif hizmetleri sunuyor. Firma tarafından verilen web hizmetleri web tasarım, e-ticaret, mobil uygulama, yazılım ve sunucu hizmetleri oluyor. İnteraktif hizmetleri sosyal medya yönetimi, sms marketing, adwords, video production, mail marketing ve SEO hizmetlerinden oluşuyor. Firma bu hizmetlerin tamamını yenilikçi bir anlayışlı ve mobil cihazlara uyumlu olacak şekilde gerçekleştiriyor. Bu sayede hazırladıkları web siteleri veya yazılımlar cihazlarda da uyumlu olarak çalışıp insanların her yerden kullanımına imkan tanıyor.

Kurumlara Özel Web Siteleri

Eskişehir web tasarım hizmetleri sunan firma kurumların ihtiyaçlarını dinleyerek kurumlar için özel web sitesi tasarımları yapıyor. İhtiyaçları dinleyerek bir proje belirleyen firma projenin onaylanmasıyla sitenin tasarım aşamasına geçiyor. Kurumlar için tasarladıkları web siteleri yönetim paneli, pill asistan, toplu sms ve mail entegrasyonuna sahip olarak hazırlanıyor. Bunun yanı sıra firma yeni kurulan kurumlar için mail adresleri alınması konusunda hizmet veriyor.

İnternet Sitelerinin Yükselmesi İçin SEO Hizmeti

Pill Digital firmasının web sitelerini hazırlamanın dışında sitelerin yükselmesi için sunduğu SEO hizmeti de bulunuyor. Bu hizmet sayesinde açılan site kısa sürede aramalarda üst sıraya yükselerek daha fazla kişiye hitap edebiliyor. SEO hizmeti kapsamında firma siteye içeriklerin yerleştirilmesi, baclink çalışması, site iç SEO çalışması, sosyal backlink çalışması ve SEO puanı çalışmaları yapıyor. Bu sayede sitelerin SEO’YA uygun hale gelmesini ve insanlar tarafından daha fazla tercih edilmesini sağlıyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı