Sponsorlu Bağlantılar

Penis Büyütme Ameliyatı

Penis Büyütme

Zayıf doğan veya kilo sorunu nedeniyle zayıf kalan, kişinin özgüvenini azaltan ve cinsel yaşamını etkileyen durumlarda penis büyütme işlemi yapılır.

İktidarsızlık Tedavisi

Yağ enjeksiyonu ile penis kalınlaştırma: Hastanın vücudundan alınan yağ dokusu işlenerek yeniden enjeksiyona uygun hale getirilir. Bu sayede istenilen kalınlık ve şeklin elde edilmesi için penise enjekte edilir. Girişimler lokal anestezi altında yapılır.

Dolgu enjeksiyonu ile penis büyütme: Deri dolgusunda olduğu gibi kalınlaşmayı sağlamak için uygun noktalara özel dolgu maddesi enjekte edilebilir. Bu yöntemle elde edilen sonuçlar dolgu malzemesine bağlı olarak kalıcı veya geçici hale getirilebilir. Lokal anestezi altında yapılan bu operasyonun sonuçları kesindir.

Doku transferi ile penis büyütme: Hastanın vücudundan alınan belirli doku ve dokular, cinsel organlarda yağ dokuları arasındaki uygun yerlere yerleştirilerek çözüm sağlanır. Bu ameliyat bazen lokal veya genel anestezi altında yapılır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu