Sponsorlu Bağlantılar

Paris Işıltısı

Paris Işıltısı

Paris ışıltısı cildin yaşlanmasını önleyen geciktiren cildi canlandıran hem sağlıklı hem de ışıltılı bir cilde sahip olmayı sağlayan operasyon gerekmeden yapılan bir tedavidir. Paris ışıltısı tedavisinin içeriğinde anti-aging etkisi bulunan enjeksiyonla yapılır.   Bunun ardından hücrede yenilenme oluşur ve kullanılan hiyalüronik asit ile birlikte cildin yaşlanması durdurulmuş olur.

Paris Işıltısı Fiyatları

Paris ışıltısı fiyatları öncelikle bütün ciltlere uygulanabilen ve yılın her döneminde ve her yaşa uygulanabilen bir tedavidir.  Genel anlamda kombine bir tedavidir.  Tedavi kısa sürede gerçekleştirilir. Cerrahi bir operasyon olmaması en büyük avantaj olmasının yanında maliyeti cerrahi operasyondan çok düşüktür. Tedavi yapılmaya başladıktan 2 gün içinde gözle görülür bir ışıltı ciltte fark edilir.  Yüze canlılık gelir ve ciltteki gözenekler sıkılaşır cildin nemlilik oranı artar.

Yanak Dolgusu Fiyatları 2020

Yanak dolgusu kişilerde basık ve çıkıntı olmayan elmacık kemiğine dolgu maddesi kullanılarak yapılan estetik bir tedavidir.  Yanak dolgusu estetik uygulaması yapıldıktan sonra elmacık kemikleri belirginleşir.  Yüzün hacmi genişler ve ciltteki ince çizgiler ve kırışıklıklar yumuşar. Özellikle son yıllarda çok fazla tercih edilen yanak dolgusu son derece kolay ve sağlıklı bir tedavidir.

Yanak dolgusunda kullanılan maddeler yanak elmacık kemiklerinin bulunduğu alandaki hacmi arttıran dolgu maddeleridir.  Bunlar enjeksiyon yöntemi kullanılarak uygulanır.  Böylelikle uygulamadan sonra bir illüzyon ve göz yanılsaması oluşur. Cildin alt yüzeyine enjeksiyon yapılarak uygulama gerçekleştirilir.  Bu dolgu ise o bölgedeki ince çizgi ve kırışıklıkları açar ve düzeltir.

Yanak Dolgusu Nedir? Nasıl Yapılır?

Tamamen vücudumuzda da bulunan yani kolajen ve hiyalüronik cildin gençleşmesini ve hücre yenilenmesini sağlayan maddedir.  Yanak dolgusu uygulamasında kullanılan hiyalüronik asit ve kolajen tedaviden sonra tekrar üretilmeye başlar. Bu tedavi yüz kırışıklıkların da çok rahat bir şekilde uygulandığında 9 ay ila 1 buçuk yıl kullanma olanağı sağlamaktadır.  Uygulama çok basit bir şekilde yapılmaktadır.

Önce 15-20 dakika yapılacak olan bölge anestezik yani ağrı kesici bir kalemde uyuşturulduktan sonra dolgu işlemi 15-20 dakikada gerçekleştirilir. Tedavi sonrası cilt tamamen kırışıksız bir duruma gelir.  Ayrıca burun yanlarında bulunan çizgiler ve kazayağı denilen yüzü yaşlı gösteren çizgilerde açılır. Alın çizgilerinde ve burun çizgilerinde dolgu maddeleri oldukça etkili ve dünyada hiyalüronik asit adı verilen dolgu maddesi ile çok yaygın bir şekilde uygulanmaktadır. Yanak Dolgusu Fiyatları 2020 yılı için hemen randevu alın, bu fırsatı kaçırmayın.

 

Paris Işıltısı Öncesi Ve Sonrası

Paris ışıltısı dünyanın birçok ülkesinde uzun yıllardır kullanılan ancak Türkiye’de henüz yeni uygulanmaya başlayan anti-aging tedavilerinden biridir.  Sizlerde dermalklinik.com/paris-isiltisi/ hedef cildin yorgun ve mat görüntüsünün canlandırılması, yüzeyde bulunan kırışıklıkların açılması dolayısı ile anti-aging mezoterapisi tedavisidir denilebilir.

Paris ışıltısı cilde yüzeysel olarak uygulanır ve bir enjeksiyon tekniği ile tedavi gerçekleştirilir.  Cilde yaşlanma geciktirici ve tedavi edici maddeler verilerek çok minik mikroenjeksiyon denilen enjeksiyon iğneleri ile tedavi gerçekleştirilir. Tedaviden sonra çok ciddi anlamda gözle görülür bir fark oluşur.  Paris ışıltısı tedavisinde kullanılan 50’den fazla aktif madde vardır.

Bu formül tek bir seansta verilerek cildin parlamasını ve yaşlanma belirtilerinin ortadan kalkmasını sağlar.  Paris ışıltısı yüz-boyun göz altı torbaları ve dekolte bölgesine rahatlıkla uygulanabilen bir tedavidir.  Yılın her mevsiminde ve yaş sınırlaması olmadan yapılan tedavilerden biridir.  Paris ışıltısı sonuçları makyaj yapmayı gerektirmeyecek kadar genç ve dinamik görünmeyi sağlar.  Aynı zamanda tedavinin içeriğinde gençleştirici özelliği bulunan hiyalüronik asitle birlikte cildi canlandırır. Tedavi enjeksiyonda farklı etken maddeler de bulunur. Ancak hiyalüronik asit bu tedavinin temel maddesini oluşturur.  Onun yanında vitamin ve kolajken tetiklenmesi de sağlanmış olur. hakkında detaylı bilgi için hemen sitemizi ziyaret edin.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı