Sponsorlu Bağlantılar

Numara Sorgulamak İçin Güvenli Sistem

Numara Sorgulamak İçin Güvenli Sistem

No sorgulama hizmeti, artık online dünyaya taşınmış durumdadır. İnternet üzerinden anında numaralara ilişkin sorgulama yapabildiğiniz sistemde, daha önceki ziyaretçilerin bu numarayla ilgili bilgilerini ve detaylı paylaşımlarını da görebileceksiniz. Böylece arayan numarayı açıp açmamak tamamen sizlere kalmış olacak.

Belli Olmayan Çağrılar

Nerenin telefonu ve neden aradığı belli olmayan çağrılara en kısa sürede çözüm bulmak için kullanabileceğiniz sistem, ziyaretçi yorumlarına da açıktır. Bu da dilediğiniz herhangi bir numara için olumlu, olumsuz ve nötr değerlendirme yaparak bilgi vermenizi sağlamaktadır. Güvenilir bilgi kaynağı sağlayan sistem, sizlere en kısa sürede numaralarla ilgili bilgi verecektir.

Spam Numaraları Belirleyin

0850 nerenin ve diğer tüm bilinmeyen numaralar hakkında bilgiyi güvenilir kaynaktan almak isteyenlerin tercihi olan sistem, sizleri dolandırıcılara karşı da korumaktadır. Gelen numarayı sistemdeki arama kutucuğuna girerek, tehlikeli olup olmadığını inceleyebilirsiniz. Sürekli gelen ve sizleri rahatsız eden aramalardan hangisinin ne şirketine ait olduğunu bile görebileceğiniz sistem tüm dünyadan da verileri toplayarak ziyaretçilerine sunuyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı