Sponsorlu Bağlantılar

Modern Menü Sistemleri

Modern Menü Sistemleri

Teknoloji çağında lokantaların ve gıda işletmelerinin alışkanlıkları da değişmiştir. Artık müşterilere sunulan menüler için destek alınabiliyor. QR kod menü sistemleri sayesinde tüm ürünlerin fiyatları ve özellikleri internet üzerinden girilebiliyor. Çok kolay bir şekilde indirilen QR kod ile yeni kategoriler oluşturulabiliyor. Masalar üzerinde bulunan QR kodlar okutularak menüler müşterilerin cep telefonunda görülüyor.

QR Kod Menüleri

Günümüzde çeşitli işlemlerin hızlanmasıyla birlikte ortaya çıkan çeşitli uygulamalar vardır. Artık ürünlerin müşterilere sunumunda online menüler kullanılıyor. Online temassız menü sayesinde hızlı ve sorunsuz siparişler alınabiliyor. QR kod uygulaması üzerinden istediği ürüne sipariş verebilen müşteriler, tüm kategorileri rahat bir şekilde gezebiliyor. Kullanışlı uygulamadan uygun fiyatlara yararlanılabiliyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı