Sponsorlu Bağlantılar

Mimari Görselleştirme

Mimari Görselleştirme

3D mimari, 2000 yılından bu yana varlığını sürdüren, mimari projelerin başarıyla yürütülmesini ve tanıtılmasını sağlayan bir firmadır. Teknolojinin getirdiği imkanları kullanarak henüz başlangıç aşamasında olan projeleri 3D görselleştirme ile görüşe sunar.

3D Mimari Görselleştirme Nedir?

3D mimari görselleştirme özel bilgisayar tekniklerinin kullanılarak iki boyutlu görsellere üç boyutlu bir görünüm kazandırılmasıdır. Henüz el çizimi halindeki ya da iki boyutlu çizim halindeki projeler bu yöntemle 3D tasarım haline getirilir.

3D Mimari Tasarımın Faydaları

Daha yapımı tamamlanmamış hatta çizim aşamasındaki projelerin alacağı son hal bu yöntemle görünür hale gelir. Büyük projelerin tanıtımı ve satışı için potansiyel müşterilere başarılı sunumlar yapılabilir.

3D tasarımlarla müşteriler proje hakkında daha iyi fikir sahibi olacaktır. Ayrıca bu tip sunumların başarısı projeyi yürüten firmaya güven sağlayacaktır. Etkileyici ve güven verici bir sunum satışları artırır.

3D görselleştirme ile projenin artıları ve eksileri net olarak görülebilir. Düzeltilmesi gereken hususlar kolayca fark edilerek henüz zaman ve para kaybı yaşanmadan halledilir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı