Sponsorlu Bağlantılar

Meme Dikleştirme Nasıl Yapılır?

Meme Dikleştirme Nasıl Yapılır?

Gelişe teknoloji meme dikleştirme ameliyatlarını başarılı kalıyor. Uzman doktorlar gözetiminde yapılan meme dikleştirme operasyonu sırasında sarkan deri silikon kullanılarak toparlanmaya çalışılır. Silikon kullanılmadığı takdirde ise fazla deri kesilerek derinin alt kısmı meme ucuna doğru dikilir.

Beylikdüzü meme dikleştirme talep ve ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap veriyor. Meme formuna estetik bir özellik kazandırmak isteyen hastalar Beylikdüzü meme dikleştirme ile istenilen sonuca ulaşır.

Meme Dikleştirme Kimler Olmalı?

Beylikdüzü meme dikleştirme sağlık koşulları elverişli olan ve sarkma problemi yaşayan tüm hastalara meme dikleştirme ameliyatı planlar. Kişiye özel yapılan planlar doğrultusunda kalıcı sonuç sağlayan meme dikleştirme ameliyatı yapılır.

Meme Büyütme Ameliyatını Kim Yapar?

Cerrahi bir işlem olan meme büyütme ameliyatı estetik ve cerrahi eğitim almış uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilir. Doğuştan küçük meme yapısına sahip olan kadınlara orijinal meme görünümünde meme formu için estetiğe ihtiyaç duyulur.

Hastanın vücut ölçüleri ve göğüs kafesi ile orantılı meme büyütme ameliyatı yapılır. Yapılan işlemler sırasında göğüs dokusuna ve kaslara kesinlikle zarar verilmez. Vücuda uyumlu bir şekilde tasarlanan implantlar uzman doktorun gözetiminde göğüs içerisine yerleştirilir.

Ameliyat sırasında hasta genel anestezi ile uyutulduğu için herhangi bir ağrı hissetmez. Beylikdüzü meme büyütme hijyenik ve güvenilir ortamlarda operasyonu tamamlar.

Böyle de kadınlığım simgesi olan göğüsler istenilen dolgunluğa kavuşur. Beylikdüzü meme büyütme meme estetiğinde başarılarını her geçen gün katlıyor.

Meme Büyütme Estetiği

Kadınların başvurduğu estetik operasyonlardan biri olan meme büyütme estetiği giderek yaygınlık kazanıyor. Kadınların dış görünüme verdikleri önemin en belirgin özelliklerinden biri de meme estetiğinde yaşanan gelişmeleri takip etmeleridir.

Dolayısıyla şekilli ve hacimli göğüslere sahip olmak isteyen küçük göğüslü kadınlar meme estetiğine yönelir. Beylikdüzü meme büyütme bu doğrultuda güvenilir anlamda yardım alacağınız en önemli merkezlerden biridir.

Meme Büyütme Hangi Durumlarda Yapılır?

Yaşın ilerlemesiyle birlikte memeler hacim kaybına uğrar. Ayrıca yapılan doğum sayısı göğüslerin gevşemesine ve sarkmasına yol açar. Bu sebeplerle birlikte doğuştan küçük meme yapısına sahip bayanlar meme büyütme estetiğine ihtiyaç duyar. Kadın fiziğinin tamamlayıcı parçası olan memeler ihtiyaç doğrultusunda gerçekleşen cerrahi operasyonlarla istenilen hacimli yapıya sahip olur.

Meme Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Meme büyütmede kullanılan yöntemlerden biri olan kişinin kendi yağ dokusunun kullanılmasıdır. Göğüs içerisine yerleştirilen yağ dokusu ile beraber kök hücrelerde kullanılır. Böylece yağ dokusu damarlarla desteklenerek doğal bir görünüm elde edilir. Kadınların en çok talep ettiği ve yöneldiği meme estetik operasyonlarından biri de implantın kullanılmasıdır. Özel olarak tasarlanan ve kadınların beklentisine en iyi şekilde cevap veren implantlar ile göğüslerde istenilen ölçüyü ayarlamak oldukça kolay ve pratiktir.

Meme Küçültme Öncesi Hazırlık Detayları Nelerdir?

Meme küçültme ameliyatının başarılı bir şekilde geçmesi için ameliyat öncesinde birtakım hazırlıkların eksiksiz yerine getirilmesi gerekir. Beylikdüzü meme küçültme öncelikle hastaların tahlil ve tetkiklerini detaylı bir şekilde yapar.

Ardından meme formunu yakından incelemek ve fazla dokunun net görülmesi açısından meme tomografisi çekilir.

Ardından hasta genel anestezi ile uyutulur. Beylikdüzü meme küçültme memenin vücut hatlarına orantılı olması için cerrahi müdahale ile meme küçültme ameliyatını tamamlar.

Meme Küçültme Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?

Her cerrahi işlem gibi meme küçültme ameliyatı sonrasında hastaların dinlenmesi önerilir. Bu doğrultuda hastanın meme formunu dış darbelere karşı koruması için sporcu sütyeni kullanması gerekir.

Ayrıca operasyon sonrası meme kaslarının zarar görmemesi için belli bir süre ağır egzersizlerden kaçınmak gerekir. Beylikdüzü meme küçültme gerçekleştirdiği operasyon sonucunda hastaları mükemmel bir görünüme kavuşturur.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı