Gündem

Memduh Büyükkılıç sözünü tuttu

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın ortaya koyduğu eğitimi destekleyen öğrenci ve genç dostu hizmetleri, hem merkezde hem de ilçelerde devam ediyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, geçtiğimiz haftalarda düzenlenen Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Tomarza Belediyesi iş birliğinde farklı etkinliklerin yer aldığı ve konserlerin gerçekleştiği 29’uncu Ulusal, 19’uncu Uluslararası Tomarza Dadaloğlu Geleneksel Kültür ve Sanat Şenlikleri’ne katılmıştı. Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, şenlikte Tomarza’da Zekiye Canpolat İlkokulu ve 50’nci Yıl İlkokulu öğrencilerinden oluşan halk oyunları ekibi 10 öğrenciye bisiklet hediyesi sözü vermişti.

Verdiği sözü tutan öğrenci dostu Başkan Büyükkılıç, bisikletleri kısa sürede Tomarza ilçesine gönderdi. 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin ve ilçe protokolü tarafından öğrencilere, Başkan Büyükkılıç tarafından gönderilen bisikletler hediye edildi.

Halk oyunu kostümlerini giyen ve bisikletlerle poz veren öğrenciler, Başkan Büyükkılıç’a teşekkür ettiler.

Başkan Büyükkılıç, öğrenci ve ailelerinden takdir toplayan hizmetlerine aralıksız devam ediyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu