Sponsorlu Bağlantılar

Medyum Behçet, Rüyada Koyun Görmeyi Yorumluyor

Rüyada Koyun Görmek

Rüyada koyun görmek, bereketin ve bolluğun habercisidir. İleride iyi, huzurlu ve bereketli bir hayat yaşayacağınızı gösterir. İş hayatınızda beklenmeyen fırsatlar karşınıza çıkabilir, bunları elinizin tersi ile itmeden bu fırsatları kullanırsanız hem manevi hem maddi olarak büyük bir yükselişe geçeceksiniz.

Asalet sahibi, oturmasını kalkmasını bilen ve her yönüyle kusursuz olan birine işaret eder.  Rüyada koyun aldığını gören kişi muradına erer, bolluk ve zenginlik adına bir adım daha atar. Maksat ve amaçlarına her geçen gün dahada yaklaşır.

Rüyada koyun sağdığınızı görürseniz, bu bir sonraki zamanlarda rüyada namaz kılmak veya rüyada ceviz görmek göreceğiniz  anlamına gelir . Hayırlara vesile olan ve herkesin göremeye nasibinin olmadığı önemli bir rüyadır. Koyun veya koyun sürüsü görmek.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı