Sponsorlu Bağlantılar

Medyum Behçet Hoca’nın Uzmanlıkları Neler?

Büyü alemi sonsuz bir gizem dünyası gibi insanların merakını cezbetmektedir. İnsanoğlu binlerce yıllık bilinen tarihi boyunca büyü ve büyücülük konularına ilgi duymuş ve bu konuda medyumlara başvurmuştur. Kutsal metinlerde büyü hakkında bir çok veri bulunmaktadır. Bu sebeple de gerçekliği sorgulanamayacak kadar sabit olan büyünün ne şekillerde kullanıldığı hakkında bu yazımızda sizlere bazı örnekler sunacağız. Merak ettiğiniz detaylara yazının devamında ulaşabilirsiniz…

Büyü konusunda bir çok farklı kaynaktan değişik bilgilere ulaşmanız mümkündür. Bu sebeple bazen kafa karışıklığı yaşanabilmekte bazen de bilgilerin anlatımındaki karmaşıklık yüzünden taşlar yerine oturamayabilir. Medyum Behçet Hoca ile büyü hakkında bilgi almak adına iletişime geçerek randevu aldığımızda biz de bir çok soru işaretiyle yanına gittik. Ancak hem kendisinin anlatımındaki sadelik hem de orada şahit olduğumuz bazı olaylar bizim büyü hakkındaki fikirlerimizin yerli yerine oturmasına sebep oldular. Medyumluk sadece bir unvan değil aynı zamanda bir yaşam biçimidir diyor Medyum Behçet Hoca. Çünkü kişilerin verdiği bir sıfat olmaktan ziyade hayatın verdiği bir doğal güç olarak ifade ediyor bu durumu. Medyumluk atalardan geçerek gelen bir doğal süreç aslında. Ancak her ailenin tüm çocukları bu güçle doğmuyor. Bazıları ise eğitimsizlik yüzünden körleşen yeteneklerini kullanmayı bilmedikleri için zaman içinde kaybolup gidiyorlar. Medyum Behçet ise nesiller boyunca bu geleneği devam ettiren ve bağları hiç kopmadan bu güne kadar gelebilen köklü ailelerden birine mensup olmayı büyük bir lütuf olarak algılıyor. Dilerseniz kendisine büyü hakkında merak ederek sorduğumuz soruları ve cevaplarını sizlerle paylaşarak merakımızı az da olsa giderelim.

Büyü Nedir? Nasıl Bozulur?

Büyü dünyadan daha eski olan evrenin her zerresinin arasındaki bağ, boyutlar arasındaki açılan kapı ve görünemeyen varlıklar ile alemler arasındaki iletişim gücü ve sonsuz bir enerji olarak tanımlanabilir. İnsan evrenin bir zerresidir. Var olan her şey birbiri ile çok uzaktan akrabadır. Binlerce ışık yılı uzaktaki bir galaksinin maddesi ile bizim henüz keşfedilmemiş küçük bir zerremiz birbirinin aynı olabilir. Dinler de insanın topraktan yaratıldığını anlatır.

Bilim hayatın çok küçük bir hücreden var olduğunu anlatır. O halde her şeyin arasında görünmez bir bağ ve güç vardır. İşte büyü bu görünmez bağları kullanan dünya üzerindeki sınırlarını kontrol edebilecek güç olarak karşımıza çıkmaktadır. Büyü ile yapılabileceklerin bir sınırı bulunmamaktadır. Büyü bir insana, bir hayvana bir eve yada iş yerine hatta bir eşyaya bile yapılabilir. Bu sebepten dolayı büyünün gücünü sınamaya kalkmak en tehlikeli sonuçlarla yüzleşmek manasına da gelmektedir. Büyü yaptırmak yada büyü bozdurmak için kesinlikle işinin ehli bir medyumla çalışmak gerekir. Zira alınacak yanlış bir karar işleri daha da zora sokmakta ve içinden çıkılması güç durumlara getirmektedir.

Bağlama Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü genellikle evli yada birlikte olan çiftlerin başvurduğu bir büyü çeşididir. Özellikle sevdiğimizi kendimize daha da bağlı hale getirmek ve bizden başkasını göremez bir duruma sokmak için yapılmaktadır. Bazen de sevip de açılamadığımız birisini kendine bağlamak için bağlama büyüsü yaptıran insanlar bulunmaktadır. Bağlama büyüsü yapımı bu sebepten dolayı farklılıklar gösterebilir. Mesela evli birisi için yapılan bağlama büyüsü ile bekar birisi için yapılan bağlama büyüsü farklıdır.

Diğer yandan sevgiliniz için yaptırdığınız Bağlama büyüsü ile sevgiliniz olmayan birisi için yaptırdığınız bağlama büyüsü de farklıdır. Bazen de çocuklarını, gelinlerini yada damatlarını eve, aileye bağlı kılmak için bağlama büyüsü yaptırılmaktadır ki bu da başka yöntemler ile yapılmaktadır. Bağlama büyüleri kara büyü, papaz büyüsü ve normal büyü yöntemleri ile farklı şekillerde yapılabilir. Özünde hepsinin yapacağı aynı olsa da herkes için aynı şekilde etki etmez ve herkes için her büyü yapılamaz. Bundan dolayı da doğru büyü yapılabilmesi için büyü bakımı gibi yöntemlerde gerekli yöntemin hangisi olduğuna karar verilerek o yoldan ilerlenmesi gerekmektedir.

Papaz Büyüsü Nedir? Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsü kadim bir büyü olarak bilinir. Süryani dilinin en eski lehçesinde hazırlanması hasebiyle ve o dönemde yalnızca papazlar o dili kullandığı için adı papaz büyüsü olarak kalmıştır. Ancak bilinen odur ki bu büyü Süryani dinlerinden be dilinden daha eski toplumlardan miras kalmış bir büyüdür. Papaz büyüsü ile yapılacakların çeşidi çok fazladır. Papaz büyüsü genellikle tehlikeli amaçlar için kullanılır ve bu büyü içinde kullanılan cinler en tehlikeli ve şerli cinler olarak bilinir. Diğer yandan büyü bozma konusunda papaz büyüsü en zor bozulan büyüler arasında yer alır. Kara büyü olması sebebiyle de hem her medyumun bozmak istemeyeceği hem de her medyum olduğunu iddia eden kimseye bozdurulmaması gereken bir büyüdür. Çünkü bu tür büyülerde yapılacak küçük bir hata herkesin hayatında derin izler bırakacak olaylar silsilesinin kapısını açabilmektedir. Papaz büyüsü aşk büyüsü, bağlama büyüsü, ölüm büyüsü ve hastalık büyüsü gibi onlarca farklı büyünün yapımında kullanılır. Papaz büyüsü hakkında doğru kararı vermek için doğru kişiler ile temasa girerek aklı başında çalışma yürütülmeli ve ilerde doğabilecek sıkıntılara karşı güvenilir bir medyumla çalışılmalıdır.

Medyum Behçet Hoca büyükler konusunda en güvenilir medyumlar arasında gösterilir. Metafiziksel olaylar hakkında bir çok kişiye danışmanlık vermekte ve onların hayatlarında güzel değişiklikler yaşanmasına vesile olmaktadır. Sizler de büyü ile ilgili sıkıntılarınızın çözümü için medyum Behçet Hoca ile iletişime geçerek bu dertlerinizden kurtulabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı