Sponsorlu Bağlantılar

Mali Müşavirlik

Mali Müşavirlik

Hesap işleriyle uğraşmayı seviyorsanız ve hayatımızı planlı, düzenli bir şekilde yaşıyorsanız Mali müşavir işi tam size göre bir iş kategorisinde yer almaktadır. Dilerseniz herhangi bir şirketle çalışabilir, dilerseniz de kendi mali müşavirlik bürosu açabilirsiniz. Bunun yanı sıra mali müşavirlik bürosu, muhasebe bürosu ile benzer değildir. Benzerlikleri olsa da daha çok farklılıkları bulunmaktadır. Bu nedenle mali müşavirlik bürosu açan insanlar muhasebe bürosu açtım demezler.

 

Mali Müşavirlik Pozisyonunda Yükselmek Söz Konusu Mudur?

Tabii ki diğer işler gibi mali müşavirlikte de yükselme söz konusudur. Mali müşavirlikte yükselmek için lisans eğitiminizden sonra lisansüstü eğitimlerinize devam etmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra iş tecrübenizi artırmanız gerekmektedir. Eğer bu aşamaları dikkatli bir şekilde gerçekleştirirseniz, mali müşavirlik de yükselmeniz an meselesi olabilir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı