Sponsorlu Bağlantılar

Lisanslı Windows 10 Avantajı

Lisanslı Windows 10 Avantajı

Windows’un lisanslı olarak tüm bilgisayarlarda alındığı tarihle uyumlu olan sürümü yüklü şekilde bulunuyor. Daha sonra Office Programlarının yükleme süresi geçiyor ve güncellenmesi gerekiyor. Lisanslı olarak güncelleme ve kurulum yapmak, kullanıcılara maliyetli gelebiliyor. Tüm bunlara çözüm olarak soft ixir sitesi uygun fiyatlarıyla herkesi lisans sahibi yapıyor.

Hizmet Kalitesi

Windows, Office programlarının dışında Windows 10 lisans ve Windows 10 Pro Dijital Lisans seçenekleriyle sitede bulunuyor. Güvenilir ve kaliteli hizmet için canlı destek ekibiyle birlikte kolayca kurulum yapılmasına yardımcı oluyor.

Office Programları ve İçerikleri

Windows Office 365 ile istenilen her türlü Office 2019 lisans içeriği elde edilebiliyor. Program içeriği tüm Office programlarını kapsıyor ve lisanslı olduğu için uzun süreli kullanım avantajı sunuyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı