Sponsorlu Bağlantılar

Lezzette Bir Numara

Lezzette Bir Numara

Harika lezzetlerle sizlere çeşitli ürünleri sunan Sarıoğlu büfe, tüm çalışanları ile hizmetinizdedir. Ürünler hazırlanırken son derece hijyenik ortamlarda sizlerin sağlığı ön planda tutularak hazırlanır. Sarıoğlu büfe olarak hizmet veren firma çeşitli ürünlerle hizmet vermektedir. Ürünler anında adresinize teslim edilir. Aynı özen ve titizlikle ürünlerin bozulmadan kapınıza gelmesi sağlanır. Oldukça uzman kişiler tarafından uzman şekilde hazırlanan ürünlerin tadı damağınızda kalır.

Patso

Sarıoğlu büfenin oldukça mükemmel ürünlerinde biri olan patso özel olarak hazırlanan bir üründür. Bu ürünün yanında et sac kavurma, tavuk döner ve İzmir kumru çeşitleri de bulunur. Bu harika lezzetlerin sofranızda olması sadece tek bir siparişinize bakar. Ürünler son derece harika soslarla ve tekniklerle hazırlanmaktadır.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı