Sponsorlu Bağlantılar

Leke Kremi

Leke Kremi

Leke kremi cilt üzerinde bazı nedenlere bağlı olarak oluşan renk değişikliği, akne, sivilce ve kızarıklık tedavisinde kullanılan merhem ya da kremdir. Yağlı yapısı ile cildin bakımını yapar, hücre yenilenmesine katkı sağlar. İnsan cildi çok hassas bir yapıya sahiptir. Lekeler özellikle hassas ve alerjik cilde sahip kişilerin büyük sorunu olmaktadır. Cilt sorunları özellikle gençler tarafından sorun edilmektedir.

Leke Kremi Nasıl Kullanılır?

Leke kremi sorunlu ciltlerde bakım ve tedavi amacıyla kullanılmaktadır. Doktorun önerdiği şekilde kullanmak gerekmektedir. Kullanım için doktor herhangi bir talimat ve öneride bulunmamışsa günde üç kez temiz cilde kullanılır. Özellikle dışarı çıkarken cildi korumak amacıyla cilde uygulamak iyi sonuçlar almak için gereklidir. Leke kremi düzenli kullanıldığında fayda sağlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı