Sponsorlu Bağlantılar

Kuzey Marmara Çekici

Kuzey Marmara Çekici

GKS Yol Yardım, 14 yıldan fazla tecrübesiyle hızlı, şeffaf ve güvenilir yol yardım hizmetleri sunan bir firmadır. Kaliteli ve nitelikli mobil araçlarla istenen lokasyona hızla ulaşım sağlanır.

Beklenmeyen bir zamanda ve umulmadık bir yerde araçların aküsünün bitmesi, lastiğinin patlaması, ufak ya da büyük kazalara maruz kalarak çekici ihtiyacının doğması olasıdır. Her araç yola çıkarken bu tip riskleri almış olur. İstenmeyen durumlar olsa da bu riskler ortaya çıktığında GKS gibi güvenilir bir kaynaktan yardım alınması tercih edilmelidir.

Uzman ve Dinamik Personel

Firmanın personeli bilgi ve tecrübe ile alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşur. Oto elektrikçi, oto kuaför, oto çekici gibi özel uzmanlık alanlarına sahip dinamik çalışanlar kaliteli ürün ve hizmet sunar. Gerektiğinde doğru oto yedek parça ve yakıt tavsiyesi de verilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı