Sponsorlu Bağlantılar

Kurumsal firmalara hizmet

Kurumsal firmalara hizmet

Ev Temizliği noktasında veya Ofis Temizliği hususunda garantili olarak hizmet vermekte olan firma sayısı oldukça azdır. TG Mobil firmasının ev temizliği ofis temizliği ve dezenfektasyon başta olmak üzere boş ev temizliği ile inşaat sonrası temizlik,  halı koltuk temizliği hizmetlerinin tamamı garantili olarak verilmektedir. Vodafone ile iş ortaklığı yapan firma bununla da yetinmeyerek aynı zamanda Anadolu sigorta güvencesinde bulunmakta olan bir firma olarak uzun bir zamandır göze çarpmaktadır. Vermiş olduğu kaliteli temizlik hizmetinin yanı sıra Dezenfektasyon Hizmeti de sağlamakta olan firmanın oldukça geniş bir müşteri ağının bulunması bu sebepledir.

 

Müşteri Memnuiyeti

Hizmetin kaliteli ve başarılı bir şekilde verilmesinin yanı sıra müşteri memnuniyetinin de üst düzeyde olması son derece büyük bir önem ile yaşanmaktadır. Firmayı kullanarak hizmetlerini satın alan birçok kişi büyük bir memnuniyet belirtmektedir. Durumun böyle olması ile birlikte firma hizmet kalitesini düşürmemekte tam tersine daha iyi bir noktaya gelmesi için çalışmalarını artırmaktadır

 

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı