Sponsorlu Bağlantılar

Korku Filmleri

Korku Filmleri

Sinema sektöründe binlerce korku filmi bulunuyor. Bu filmlere her yıl yenisi ekleniyor ve takip etmekte de zorluk yaşıyoruz. Yerli ve yabancı yapım filmler ilk önce sinemada daha sonra da film sitelerinde yayınlanıyor. Bu sitelerden biri de korku medya web sitesidir. Site sadece korku filmleri ile hizmet veriyor. Sitede sunulan filmlerin birçoğunu paranormal olaylar oluşuyor.

Yaşanmış Hikayelerden Esinlenen Korku Filmleri

Korku filmleri insanlara korku hissi vermek için yapılıyor. En fazla korku hissi veren filmler de yaşanmış olaylardan esinlenerek çekilen korku filmleridir. Yaşanmış korku hikayeleri onlarca filme ilham kaynağı oldu ve bu sayede istenilen başarıya ulaştı.

Bu filmlerden biri de musallat film serisidir. Bu seride çekilen filmlerin hepsi yaşanmış korku hikayeleri oluşturuyor. Hatta bazı serileri olayları yaşayan kişilerin röportajları ile de bitiyor. Bu tarz filmler izleyicileri üst düzey korku hissi veriyor. Korku medya web sitesinde musallat serisi ve onlarca yaşanmış korku filmine ulaşabilirsiniz. Diğer film sitelerin aksine tüm korku gilmlerine daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı