Sponsorlu Bağlantılar

Konya’da İnşaat Sektöründe İlklerin Firması Gözeller İnşaat

Konya’da İnşaat Sektöründe İlklerin Firması Gözeller İnşaat

 

Gözeller İnşaat, Fevzi Gözel ve Adnan Gözel kardeşler tarafından 1999 yılında Konya İnşaat sektöründe faaliyetine resmen başlayan ve tam 22 yıldır Konyada İnşaat sektöründe ara vermeden proje üreten bir firma konumunda.

 

Gözeller İnşaat, Konya’da yatırım sektöründe de söz sahibi firma konumundadır.

 

Konya’da Gayrimenkul sektöründede kaliteli ve ilkeli hizmet veren Gözeller İnşaat, müşteri memnuniyet odaklı prensibinden asla taviz vermemektedir.

 

Konya’da Gayrimenkul sektöründe de faaliyette olan firmalar tarafından da ilk tercih edilen bir kuruluş olmuştur.

 

Konya’da inşaat sektöründeki bir çok firmaya hizmet veren www.sloganmedya.com tarafından Gözeller İnşaat’a özel olarak hazırlanan www.gozellerinsaat.com adresinde, 22 yıl önceki ilk projelerinden bugüne bütün projeler detaylıca yayınlanmaktadır.

 

Gelin birlikte, www.gozellerinsaat.com adresinde girerek Gözeller İnşaat tarafından hayata geçirilen projelere göz atalım;

 

Bizde burada projelerin isimlerine de göz atabiliriz;

 

Gözeller Konutları, Gözeller City, Görkem Sitesi, Gözeller Gold Konakları, Hamzalarlılar Sitesi, Yaşam Gold Sitesi Konutları 4. Etap, Yaşam Gold Sitesi Konutları 3. Etap, Yaşam Gold Sitesi Konutları 2. Etap, Yaşam Gold Sitesi Konutları 1. Etap, Yaşam Gold Sitesi Konutları, Sahra Sitesi, Prestij Konutları, Altınyıldız Sitesi, İncikent Sitesi, Ayyıldız Sitesi, Çavuşoğlu Sitesi, Karaaslan konutları, Doğan Sitesi, Fetih Sitesi, Sultan Sitesi…

 

Son olarak bir o kadar farklı bakış açısıyla inşa edilen Gözeller Villa kazandırılmıştır. Gözeller Villa, farklı konsept ve mimarisiyle şehirde uzun yıllarca konuşulan bir proje oldu.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı