Sponsorlu Bağlantılar

Kız Çocuk Abiye Elbiseleri

Abiyeler küçük yaşlardan başlayarak giyilen ve kız çocuklarına oldukça yakışan elbiselerdir. Özellikle özel günlerde daha sık bir şekilde tercih edilen bu abiye modeller 6 aylık bir bebek için dahi uygundur. Siz de bu tür bir abiye arayışındaysanız çocuğunuz için en doğru adreslerden bir tanesi de Pikinini olacaktır. Kız çocuk abiye elbiseleri için siz de Pikinini’den birçok farklı modelden tercih yapabilirsiniz. Bu modeller arasından yapacağınız seçimle çocuğunuzun şirinliğine şirinlik katacaksınız.

Pikinini’de sadece 2 yaş ve 2 yaş altı kız çocukları için elbiseler bulunmaktadır. Bu sebeple siz de sadece 2 yaş ve 2 yaş altı kız çocuklarınız için ürün arayışındaysanız sizin için Pikinini doğru adres olacaktır. 40 yılı aşkın süredir tekstil sektörü içinde yer alan Pikinini ile sizler de çocuklarınızı özel günlerde daha şık bir şekilde giydirebilirsiniz. Kullanılan kumaşlar da tamamen 2 yaş altı kız çocuklarının sağlığı düşünülerek tasarlanmıştır ve fiyat olarak da bu ürünlerin oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz.

 

Çocuk Abiye Modelleri

Abiye modelleri her durum için farklılık göstermektedir. Bir düğün için seçilecek abiye ile doğum günü için seçilecek bir abiye tabii ki farklı olabilir. Pikinini de bu anlayışta bir firma olarak hizmet vermektedir. Kız çocukları için birçok farklı çocuk abiye modelleri Pikinini’de yer almaktadır. Bu sebeple sizler de farklı durumlar için farklı abiye modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Elsa elbise gibi daha çok çocukların sevdiği çizgi film karakterlerinin olduğu kıyafetler olduğu gibi bunun yanı sıra daha sade abiye modelleri de bulunmaktadır.

 

Kız Çocuk Düğün Elbiseleri

Kız çocuk düğün elbiseleri için de Pikiinini’de birçok farklı model bulunmaktadır. Dilerseniz daha sade ve şık bir şekilde abiye modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Bunun için birçok farklı model yer almaktadır. Bunların haricinde kız çocukları düğünlerde genellikle gelinlik giyerler. Siz de çocuğunuzun sevdiklerinizin düğününde gelinlik giymesini istiyorsanız Pikinini’de oldukça farklı modelde gelinlikler vardır ve bu gelinlikler arasından dilediğinizi tercih ederek sipariş oluşturabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı