Sponsorlu Bağlantılar

Kesintisiz Mobil SMS Onay Hizmeti

Sms Onay

Günümüz teknolojik imkanları ile birçok işimizi online olarak yapabiliyoruz. Hem zamandan hem de emekten tasarruf sağlayan bu uygulamalar hayatı kolaylaştırıyor.

Öte yandan, birçok web sitesi, işlem yapmak isteyen kullanıcılardan bir telefon numarası istemektedir. Güvenlik açısından oldukça faydalı olan bu uygulama ile verilen numaraya sms onay mesajı gönderilmektedir. Bu mesaj ile gelen kod siteye girildiğinde telefon onayı ile doğrulanmış sayılır ve işlemlere devam edilir. Sanal numara alma için bize ulaşın.

Sms Onay Sitesi

Kullanıcılar sürekli kullanmayacakları sitelere gerçek telefon numaralarını vermek isteyebilirler. Kişisel verilerin korunması açısından bu oldukça haklı bir yaklaşımdır. Sms onay servisi web sitesinin sunduğu imkanlarla geçici olarak kullanılabilecek bir mobil onay numarası alınır. Böylece gerçek telefon numarasının şifresi çözülmez.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu