Ekonomi

Kervansaray Yatırım Holding’te gayrimenkullerin kiralanması

Kervansaray Yatırım Holding A.Ş’nin aktiflerinde kayıtlı bulunan tarla ve arsa kiraya verildi.

Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

”Şirketimiz aktiflerinde kayıtlı bulunan Meşelik Mahallesi Kemerdağı mevkii Milas-Muğla adresindeki ada/parsel N 269 ada /3 parsel ve 269 ada /4 parsel ve 269 ada /5 parsel ve 269 ada/6 parseldeki tarlaların mevcut hali ile 3’er aylık eşit ödemelerle KDV dahil aylık 30.500 TL bedelle kira bedelinin her yıl %15 artışla tekrar belirlenmesi şartıyla 15 yıl süre ile Abrich Investment Limited Merkezi Britanya-Türkiye İstanbul Şubesi’ne kiraya verilmesine karar verilmiştir.

Şirketimiz aktiflerinde kayıtlı bulunan Kükürtlü Mahallesi 3934 ada 19 ve 34. parseller Osmangazi-Bursa adresindeki iki adet arsamızın, mevcut hali ile 3’er aylık eşit ödemelerle KDV dahil aylık 65.000 TL bedelle kira bedelinin her yıl %15 artışla tekrar belirlenmesi şartıyla Abrich Investment Limited Merkezi Britanya-Türkiye İstanbul Şubesi’ne kiraya verilmesine karar verilmiştir.”
 

Hibya Haber Ajansı

Etiketler

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı