Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli Kumaş Al

Kumaş Al

Dikiş ile ilgilenen kişi ve kuruluşlar için klasik ya da modern tasarımlarla hazırlanmış binlerce farklı kumaş, Kumaş Liva’nın mağazalarında ve web sitesinde beğeniye sunulur. İçeriğinde kullanılan materyaller, tür, renk ve desen gibi özellikleri ile birbirinden güzel ürünler kalite yönünden de üst düzeydedir.

Uygun Fiyat Avantajı

Üretici ile nihai tüketici arasında fazlaca bir basamak olmamasından dolayı firmanın satışa sunduğu kumaşların fiyatları ekonomik düzeyde tutulur. Piyasanın oldukça altında olan fiyatlar müşteri memnuniyetinin oluşmasını hedefler. Fiyat kalite performansının yüksekliği sayesinde daima olumlu geri bildirimler alınır.

Güvenli Satış ve Hızlı Teslimat

Firmanın güvenli satış yöntemlerini kullanmasından dolayı müşterilerin şifre ve özel bilgileri güven altındadır. Satılan ürünler hızla hazırlanıp kargoya verilir ve zaman kaybı yaşanmaz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı