Sponsorlu Bağlantılar

John Richardo İle Tarzınızı Öne Çıkarın

John Richardo, 39 yıldır ülkemizde ve dünyada aralıksız şeklide hizmetlerine devam eden bir ayakkabı firmasıdır. Zaman içinde tecrübe kazanan John Richardo ayakkabıları üzerinde yaptığı geliştirme çalışmalardan sonuç almış ve nihayetinde sektörde saygın bir yer edinmeyi başarmıştır. Geleneklerine sahip çıkmak konusunda son derece hassas davranan firma gelişen teknolojiye karşın geleneksel el işçiliğine ciddi bir önem vermektedir. Usta ellerde şekillenen ayakkabıları sayesinde sektörde her daim dikkat çeken John Richardo modayı yakından takip eden ve buna göre ayakkabılarını şekillendiren bir vizyona sahiptir. Sağlık konusunda taviz vermeyen markanın tüm ürünleri yüzde yüz deriden imal edilmekle beraber havadar tasarımları sayesinde ayak sağlığını korumakta ve terlemenin önüne geçmektedir.

John Richardı Ayakkabıları Fuarların Vazgeçilmezi

John Richardo ayakkabıları tasarımları ve kaliteleriyle dikkatleri her daim üzerine çekmiş ve tüketici nazarında kendisini ispatlamayı başarmıştır. Başarısı sadece Türkiye ile sınırlı kalmayan markanın birçok yurtdışı müşterisi de mevcuttur. Her yıl İstanbul’da yaz ve kış fuarı düzenleyen firma burada yeni tasarım ve modaya uygun ürünlerini kullanıcılarına tanıtıyor. John Richardo aynı zamanda yurtdışı fuarlarına da düzenli olarak katılmaya devam etmektedir. Milano, Paris, Madrid, Londra, Moskova, Dubai başta olmak üzere farklı şehirlerde yapılan fuarlara katılım sağlayan firma ürettiği ürünlerle farklı ülkelerde de saygın bir yere sahiptir. Hizmet ağını da durmaksızın geliştirmeye devam eden John Richardo 1 yılda 2 yeni mağazasının açılışını gerçekleştirerek hizmette her daim ileriye hedefine bir adım daha yaklaşmıştır. İnternet sitesi üzerinden de ayakkabı alımına imkan tanıyan firmanın yüzlerce modelde ayakkabısı bulunmaktadır.

John Richardo İş Birliği

John Richardo ayakkabılarıyla ünlü olmanın yanında yaptığı sponsorluk anlaşmalarıyla da dikkat çeken bir markadır. Televizyon ekranlarında yayınlanan birçok dizi ve programa sponsor olan John Richardo farklı anlaşmalar içinde araştırmalarına devam ediyor. TV8’de yayınlanan ve moda severlerin yakından takip ettiği Doya Doya Moda programına sponsor olan  şirket aynı zamanda Türkiye’ de golf için önemli olan Golf Dünyası’na da sponsor olmuştur. Televizyon sektöründe de sık sık ismine rastlanan John Richardo geleceğe emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı