Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Botoks Nasıl Yapılır?

İzmir Botoks Nasıl Yapılır?

Kırışıklıkları ve çizgileri uzun süreli olarak yok etmeye yardımcı olan İzmir botoks, kişiden kişiye göre farklı şekilde uygulanır. ince uçlu bir iğne kullanılarak işlem yapılır. İşlem esnasında acı ve ağrı hissi oldukça düşüktür. Yapılan bölgede hafif yanmalardan farklı bir sorun ortaya çıkmaz. Ortalama 10-15 dakika içinde yapılan bir işlemdir. Kırışıklık oluşan kasların üzerine uygulanır. Yalnızca uygulama yapılan bölgede etkili olan bir işlemdir. Sizler de kırışıklıklarınızdan kısa sürede kurtulmak için İzmir botoks uygulaması yapan merkezlerden hizmet alabilirsiniz.

İzmir Botoks Nedir?

Günümüzde oldukça fazla tercih edilen ve genellikle kadınların ilgi alanı olan botoks işlemi, alın, boyun, kaş çizgileri, kazayağı, kırışıklık gibi durumları yok etmek için kullanılan yöntemlerdendir. Laboratuar koşullarında üretilen madde sayesinde kırışıklıklar kısa süre içinde yok edilir. Kalıcı olarak yok etmeyen yaramasa da uzun süre boyunca çizgi ve kırışıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda aşırı terlemeyi de sonlandırabilen bir işlemdir. Parlak ve gergin ciltlere sahip olmak için sizler de yaptırabilirsiniz.

İzmir Botoks Fiyatları

Kas içine enjeksiyon yöntemi ile yapılan İzmir botoks işleminde fiyatlar da oldukça uygundur. Uzman estetisyenler tarafından kişiye göre en özel şekilde yapılır. Kırışıklığa sebep olan kasların gevşetilerek belirli bir süre boyunca meydana çıkmasını engelleyen bir işlemdir. Uygulanacak olan bölgeye ve bölge sayısına göre fiyatlarda değişiklikler meydana gelebilir. Estetik merkezlerine göre fiyatlarda artış meydana gelir. Sizler de en uygun fiyatlarda hizmet sunan merkezlerden yararlanabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Kimlere Yapılır?

Lazer epilasyon hizmetlerinde son derece teknolojik çalışan İzmir lazer epilasyon merkezleri, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmayı sağlıyor. 12 yaşını doldurmuş olan tüm kadın ve erkekler lazer epilasyon hizmetinden yararlanabilir. Vücudun her bölgesine yapılabilen bir işlem olduğundan dolayı istenmeyen tüyleriniz kabusunuz olmaktan çıkacaktır. İzmir lazer epilasyon hizmeti veren merkezlerden sizler için en güvenilir ve hijyenik olan merkezleri tercih edebilirsiniz.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon hem kadınların hem de erkeklerin en sık tercih ettikleri istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri arasındadır. Lazer epilasyon fiyatları her bireyin rahatlıkla yararlanabileceği şekildedir. Yapılan bölgelere göre fiyatlarda değişiklikler meydana gelebilir. epilasyon yapılacak bölge sayısı arttıkça fiyatlarda da artış yaşanır. Tercih edilen epilasyon çeşidine göre de fiyatlar değişir. En uygun fiyatlarda sunulan epilasyon çeşidi buz lazerdir. İzmir lazer epilasyon hizmeti sunan merkezlerden indirimli fiyatlarda yararlanabilirsiniz. İstenmeyen tüylerinizden kurtulmanın yanı sıra bütçenizi de koruyabilirsiniz.

Altın İğne Nasıl Uygulanır?

Cilt gençleştirmede, ince kırışıklıklarda ve tüm sarkmalarda uygulanan İzmir altın iğne lokal anestezi altında uygulanan bir işlemdir. Uygulama yapılacak olan cihazın ucuna altın iğne takılır.  Radyofrekans cihazı ile cilt yüzeyi taranır. İğneler cilt yapısına göre en iyi derecede ayarlanır. Bu sayede cilt tabakası zarar görmez. Özel hazırlanan serum ve solüsyonlar altın iğneler yardımı ile cilde yedirilir. Uzun süreli işe yarayan bir uygulamadır ve oldukça olumlu sonuçlar yaratır. Sizler de daha temiz ve genç bir cilde sahip olmak için yaptırabilirsiniz.

Altın İğne Etkisi Ne Kadar Sürer?

Günümüzde oldukça sık tercih edilen İzmir altın iğne uygulamasında etkisi ilk haftalardan itibaren ortaya çıkar. Uygulama yapılan kişiye bağlı olarak etkilere 5-6 ay içinde daha fazla ortaya çıkar. Kişinin isteği etkiler azaldıktan sonra yeniden uygulanabilen bir işlemdir. Sizler de İzmir altın iğne uygulaması yapan merkezlerden en uygun fiyatlı ve güvenilir hizmetlerden dilediğiniz zaman gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı