Sponsorlu Bağlantılar

İSG

İSG

Yasal düzenlemelerle birlikte İSG-katip eskisinden daha önemli hale gelmiştir. İstihdamın da arttığı bu sektörde çalışmak isteyenlerin elbette bu belgeye sahip olmaları ve eğitimlerine katılmaları gerekiyor. Bilinçli olmak isteyen çalışanlar veya İSG politikaları hazırlayarak daha güvenli çalışma ortamlarını hedefleyen işverenler bu eğitimi tercih edebilirler. Tüm bunların yanı sıra kişisel gelişim için öğrenmeye istekli olan herkes bu eğitime katılabilir.

Katılımcılar ayrıca önemli bir sertifika ile özgeçmiş dosyalarına büyük katkı sağlamaktadır. Bazı kurumlar işe alım sürecinde adaylardan İSG iş ilanları belgesi istemektedir. İş sağlığı ve güvenliği maaşları eğitimlerini çeşitli eğitim kurumlarında online veya yüz yüze alabilirsiniz. Ancak zamanınızı verimli kullanmak ve kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız Enstitü bünyesindeki Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerine rahatlıkla katılabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı